АВТО ІЗ США
Наші послуги
Пошук кращої пропозиції
Щоб допомогти Вам придбати доступний і якісний автомобіль, ми ретельно перевіряємо всі торгові майданчики та інші джерела. Саме тому ми можемо запропонувати найдорожчі автомобілі.
Доставка авто з США
Наші співробітники – досвідчені менеджери і водії, які знайдуть і викуплять автомобілі, а потім акуратно транспортують їх з США в Україну. Діє унікальна послуга доставки авто «під ключ».
Технічний звіт

Кожен замовник отримує докладний технічний звіт про стан транспортного засобу. Звіт надається у вигляді фотографій, відео і в інших варіантах. Ця послуга абсолютно безкоштовна.

Ремонт авто
Ми надаємо додаткові послуги – ремонт автомобіля. Якщо ви вибираєте нас, то можете бути впевнені не тільки в якісному обслуговуванні вашого авто, але і чесності, порядності наших майстрів.
Сертифікація авто
Після того, як наша компанія вибере, викупить і доставить ваш автомобіль в Україні, ми надамо гарантовану допомогу в отриманні сертифікату відповідності. Всі послуги надаються в короткі терміни.
Реєстрація авто

Наша компанія дає гарантію, що всі документи абсолютно легальні, відомості про процедуру зняття і постановки автомобіля на облік повинні відновлюватися до клієнта своєчасно і моментально. Терміни реєстрації машини максимально скорочені.

Схема покупки автомобіля з США
-

Перед тим, як автомобіль з аукціонів США перейде в особисте користування покупцеві, йому слід укласти договір, завдяки якому покупка стане можливою і юридично безпечної для обох сторін.

Наданий автомобіль зі стовідсотковою ймовірністю є справним і готовим до тривалої роботи.

Договір, який відповідає всім вимогам Законодавства США і України, повинен:

 • Полягати в письмовій формі. Це вважається гарантом юридичного захисту покупця, що в найвищій формі захищає його права.
 • Усувати будь-які можливості недотримання будь-яких аспектів даного договору обома сторонами на всіх етапах придбання автомобіля.
 • Надавати покупцю тільки високоякісні транспортні засоби відповідно до його запитів і побажань.

Укладення договору в письмовій формі гарантує набувачеві як елементарну повну юридичну захист його прав, так і надання йому транспортного засобу в повній відповідності з його початковими вимогами.

Наша компанія також з радістю допоможе будь-якому покупцеві в підборі унікального автомобіля, відповідного йому. Немає нічого незвичайного в тому, що ви боїтеся зробити помилку в такій серйозній покупці. У таких випадках краще всього відразу звернутися до професіоналів.

Повністю виключається можливість придбання нашою компанією несправного автомобіля. Кожний транспортний засіб ретельно перевіряється перед покупкою на аукціоні. Серед моделей на сайті знаходяться тільки доступні за ціною автомобілі, які є повністю справними.

Що можна отримати, віддавши нашої компанії можливість підібрати Вам автомобіль?

 • Досить низькі і приємні аукціонні збори.
 • Низька ціну на доставку.
 • Звірка Ваших побажань з Вашим бюджетом і пошук ідеального автомобіля по максимально зручною ціною.
 • Гарний настрій і повна впевненість в майбутньому автомобілі!

Не переживайте і будьте впевнені, віддаючи перевагу нашим вибором. Ви можете легко довірити нам виконання своєї мрії, тому що ми точно знаємо, як порадувати і приємно здивувати кожного покупця!

Перед покупкою нового автомобіля кожен покупець абсолютно безкоштовно отримує всі дані про своєму новому придбанні на руки. У цих документах можна знайти звіт про стан транспортного засобу і звіт про всі його характеристики. Це є одним з гарантів якості придбаного автомобіля.

Ми ніколи не пропонуємо автомобіль для покупки, якщо не перевірили його і не впевнені в ньому повністю. Якщо транспортний засіб було запропоновано покупцеві, то воно відповідає всім стандартам якості, не має поломок і цілком готове до використання і довгій роботі.

Існує кілька кроків, кожен з яких оцінює придатність автомобіля для його продажу:

 • Фотографії автомобіля на аукціоні дозволяють оцінити модель візуально.
 • Далі фахівці вивчають технічні звіти Carfax і Autocheck;
 • Після цього фахівці компанії своїми силами і методами перевіряють автомобіль на придатність до використання.
 • Якщо після цього ще залишаються якісь коливання, компанія може замовити експертну перевірку (зазвичай це фахівець з США). Його перевірка відбувається додатково під «чек-листу».

У технічних звітах Carfax і Autocheck знаходиться велика частина відомостей про автомобілі. Наприклад, техогляди, страховки, колишні покупці і так далі.

Новая ступень приобретения автомобиля – торги за него на аукционе США. Это один из важнейших этапов, ведь аукционы и торги за какой-либо товар зачастую непредсказуемы и не могут быть спланированы.

Покупателю не требуется следить за тем, как обстоят дела на аукционе и с торгами на нём. Обо всех изменениях, нюансах и происшествиях мы сразу же Вас оповестим.

От условий торгов на аукционе зависит довольно большое количество факторов. Самые важные среди них:

 • Покупка автомобиля по заранее выверенной цене может занять некоторое время. Предсказать, как пойдёт аукцион не представляется возможным. Автомобиль может быть выигран как с первой, так и с десятой попытки.
 • Перед аукционом мы обговариваем с клиентом максимально возможную ставку. Порой до неё не доходит, но иногда торги заходят дальше обговоренной суммы. Если это происходит, мы прекращаем торги и снова ищем подходящий покупателю автомобиль.

Мы продолжим участвовать в аукционах до тех пор, пока нужный автомобиль не будет выкуплен за обговоренную и допустимую сумму. После того, как автомобиль перейдёт в наши владения, покупателю надо будет лишь оплатить требуемую стоимость вместе с аукционным сбором. Сделать это нужно строго в то время, которое указано в договоре.

Виходячи з уже наявного досвіду, доставка в Україну найчастіше займає від шести до восьми тижнів після оплати покупцем транспортного засобу. Той факт, що час доставки варіюється в даному діапазоні, може бути пояснений місцезнаходженням купленого автомобіля.

Люди з нашої компанії особисто контролюють, як автомобіль в Америці завантажують для подальшого перевезення. Все проводиться максимально акуратно, тому будь-які пошкодження під час перевезення і транспортування виключені.

Для того, щоб перенестися зі Сполучених Штатів в Україні, автомобіль проходить кілька обов'язкових етапів:

 • Після покупки автомобіль акуратно перевозять прямо з аукціону в найближчий до нього порт відправки.
 • Далі автомобіль за певний час по воді переноситься в порт прибуття.

Доставка транспортного засобу також оплачується. На неї впливають відразу кілька різних факторів. По-перше, це вартість, яку довелося віддати на аукціоні за придбання автомобіля в користування. По-друге, на вартість доставки сильно впливають габарити відправляється автомобіля. І по-третє, головний фактор - це, звичайно ж, місце призначення. Точніше, шлях, який доведеться подолати для того, щоб товар був доставлений в обумовлений термін.

Працівники нашої компанії, а точніше менеджери, завжди готові допомогти Вам в будь-якій ситуації, пов'язаної з купівлею на нашому сайті автомобіля і його перевезення зі Сполучених Штатів Америки в Україні. Ви можете негайно зв'язатися з ними на даному сайті, вони обов'язково дадуть відповідь на Ваші запитання.

Після того, як доставка була здійснена, починається новий етап в придбанні Вами автомобіля. Як тільки транспортний засіб з'являється на території України і досягає точки призначення, наша компанія в повній відповідності з вимогами проводить всі необхідні митні процедури.

Що потрібно для того, щоб провести ці процедури правильно і у відповідності зі стандартами? Для цього потрібно:

 • Звернутися до митного органу.
 • Далі заповнити заяву, яке там запропонують, і обов'язково показати необхідний пакет документів. Серед документів обов'язково повинні бути як паспорт, як і інвойс.

Щоб дізнатися ціну розмитнення кожен покупець може звернутися до менеджерів на нашому сайті, які обов'язково проконсультують Вас щодо цього питання. Також не виключена можливість покупця самостійно вирахувати вартість на калькуляторі.

АВТО ІЗ США
Приклади авто з аукціонів США
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Калькулятор вартості доставки
- -
Выберите аукцион
Выберите город
Выберите порт отправки
-
Выберите размер транспортного средства
4 CARS (CONT)
4 CARS (CONT) 3 CARS (CONT) MEDIUM DUTY TRUCK QUADROCYCLE MOTORCYCLES BOB CAT VAN BOAT TRUCK HEAVY EQUIPMENT
Выберите страну назначения
Страна назначения
Europe 2Ukraine
Выберите порт/город доставки

РАССЧИТАТЬ
РАССЧИТАТЬ
-
АВТО ІЗ США
Про нашу компанію
Ми пропонуємо високоякісні транспортні засоби за неймовірними цінами!

Авто з США в Україні від компанії Aamotors

Купівля авто з США Наша компанія займається перевезенням авто з америки під ключ в Україну. Хоча, якщо говорити точніше, не тільки перевезенням. Ми надаємо повний перелік послуг після підбору і покупки автомобіля, а також послуг передують цьому процесу.

Повна сервісна допомога являє:

 • деталізований експертний підбір,
 • якісну своєчасну доставку,
 • розмитнення на вигідних умовах.

Оформити замовлення або купити авто з америки киев не так просто, як може здатися на перший погляд. На ділі все трохи інакше. З метою досягнення очікуваного результату необхідні вкладення ресурсів і досвід. Наші фахівці за роки роботи собаку з’їли на цих питаннях. А значить, допоможуть скоординувати, направити і зробити процес придбання автомобіля набагато простіше. Важливий момент – допомога професіоналів при підборі і купівлі автомобіля повністю окупається і виправдовує себе.

Хочете купити машину з америки в Україні? Це з легкістю можна здійснити, розрахувавши заздалегідь вартість доставки, за допомогою нашого сайту aamotors.com.ua. транспортування автомобіля

Як купити авто з Америки під ключ в Україну

Наша діяльність в області транспортувань авто з сша в Україні стрімко розвивається з 2016 року. Ми раді запропонувати Вам необхідні транспортні послуги, в якості постачальника американських машин зі страхових аукціонів.

Працюючи з великими аукціонами США, ми транспортували безліч різних автомобілів. У нас є склади в Америці і Литві, що дозволяє придбати биті авто на вигідних умовах або недорого купити бу автомобіль з сша в хорошому стані. До того ж, цей факт робить можливість пригнати авто із США більш доступною, дозволяючи уберегти ваш бюджет від зайвих витрат.

За кілька років наші фахівці вивели процес пошуку, перевірки і викупу машини на високий рівень. В наш час стала дуже популярною послуга придбання під ключ.

Пригін авто з сша в києві під ключ, детально:

 • купівля автомобіля,
 • перевезення в Україну,
 • процес розмитнення,
 • сертифікація,
 • послуги ремонту,
 • замовлення на запчастини.

Крім основного напрямку, наш сайт продажу автомобілів в США дає гарантію легальності абсолютно всіх документів. Ми поставимо новопридбаний автомобіль на реєстраційний облік миттєво і своєчасно. Також ми готові запропонувати розмитнені автомобілі з українськими номерами. Всі клопоти, пов’язані з процедурою, ми беремо на себе: перевірка історії автомобіля, чи перебував в ДТП, є «потопельником» чи ні, повідомимо Вас про раціональність її покупки. Допоможемо автомобіль з сша купити в Україні, а також з складанням всієї експертної документації. Переженемо автомобіль з доставкою в Україну, здійснимо процес розмитнення, допоможемо з процедурою сертифікації. Робочий процес під ключ – наше кредо.

Авто з США купити в Києві

Етапи покупки автомобіля в Америці

1. Підбір авто.

Ми посприяємо вибору авто на аукціонах, виходячи з Ваших вимог і уподобань.

2. Розрахунок витрат.

Перед тим, як зробити покупку, Ви зможете детально вивчити розцінки підібраною машини.

3. Укладення договору.

Складання офіційного договору, який зобов’язує дотримуватися зобов’язань з обох сторін.

4. Торги і безпосередньо покупка.

Участь в он-лайн торгах на аукціоні і придбання машини, відповідно до умов договору.

5. Оплата через банк.

З метою прозорості оплата здійснюється через банк, з економією 30-50% вартості.

6. Доставка.

Перегін здійснюється за допомогою контейнера. Як правило, весь процес з доставкою автомобіля в одеський порт займає приблизно 7 тижнів.

7. Розмитнення авто.

Покриття акцизних податків за зниженими тарифами.

Нюанси процесу розмитнення Для розрахунку розцінок на розмитнення автомобіля рекомендуємо скористатися он-лайн калькулятором. Тим більше, що з 2020 року за українськими законами розрахунок митної очистки проводиться по одній загальній формулі. Незалежно, з якої країни переганяється машина. А вже авто з сша купити в Україні означає піти второваним комфортним шляхом.

Також введено коефіцієнт віку автомобіля. З цього випливає, автомобілі старше 15 років будуть проходити митне очищення з коефіцієнтом рівним 15.

Автомобілі на замовлення з США в Києві, Україна

Почали використовуватися і понижуючі коефіцієнти. При розрахунку ставки податку раніше ввезених авто коефіцієнт дорівнює 0,5. У разі якщо розмитнення буде проводитися протягом перших 90 днів.
Виплата податків від митної вартості включає:

 • 10% -ве мито,
 • акцизний збір,
 • 20% ПДВ,
 • сертифікування,
 • оплата довідки Євро-5.

Ми підберемо якісне авто з американського аукціону в межах Вашого бюджету. Ми гарантуємо, що покупка обійдеться на порядок дешевше вітчизняного аналога. Дані по кожній бу машині, перед покупкою, ретельно аналізуються. Ми допоможемо купити автомобіль з америки в Україні за прийнятною і оптимальною ціною.

+
року на ринку України
+
доставлених авто
+
заощадили наші клієнти
Приєднуйтесь до спільноти в Viber A & A Motors
- -
АВТО ІЗ США
Партнери
Заказать обратный звонок

  ОТПРАВИТЬ
  ОТПРАВИТЬ
  Получить консультацию

   ОТПРАВИТЬ
   ОТПРАВИТЬ
   Бесплатный просчёт Авто

    ЗАКАЗАТЬ
    ЗАКАЗАТЬ
    Получить скидку на первый заказ 10%

     ПОЛУЧИТЬ
     ПОЛУЧИТЬ
     Отримати знижку на перше замовлення 10%

      ОТРИМАТИ
      ОТРИМАТИ